Skip to content Skip to footer
O nás

Sadbové brambory

sadbové brambory agrico bohemia
sadbové brambory agrico bohemia

Díky mezinárodní spolupráci s holandskou společností AGRICO nabízí Agrico Bohemia s.r.o. pro pěstitele širokou a unikátní nabídku sadbových brambor. Sadbové brambory jsou certifikované a podléhají nejpřísnějším kontrolním podmínkám.

logo fssc 22000

Sadbové brambory

Rané a velmi rané odrůdy brambory patří mezi konzumní brambory, které se vyznačují tenkou slupkou a jsou tak určené k dřívější spotřebě. Díky tomu však obsahují více bílkovin a vody, méně škrobů než brambory pozdní, a proto jsou velmi oblíbeny u konzumentů. Agrico Bohemia nabízí několik odrůd raných brambor vyznačující se vysokou kvalitou a velkým výnosem tržních hlíz.

Polopozdní a pozdní konzumní brambory se vyznačují vyšším obsahem sušiny, dobrou konzumní kvalitou a dlouhou dobou skladování. Díky svým vlastnostem jsou upředňostnovány ke smažení a k výrobě lupínků a vloček. Vyznačují se vysokou odolností vůči bramborovým onemocněním.

Pozdní odrůdy se často vyznačují vysokým obsahem sušiny a tím i dobrým výtěžkem škrobu. Kromě průmyslového zpracování jsou také tyto moučnatější odrůdy oblíbeny pro výrobu bramborových lupínků.

V neposlední řadě společnost AGRICO Bohemia s.r.o. distribuuje i odrůdy vhodné k organickému pěstování. Nabízí je ve všech varných typech (A, B, C) a zároveň i ve všech typech ranosti (rané, polorané, pozdní).

Máte dotaz?

Zanechte nám zprávu

  Majitel / Jednatel
  Ing. František Vavřina
  Obchodní činnost

  Sadbové brambory ( nákup / prodej )

  Rudolf Kučera

  Radek Šauer

  Jaroslav Černý

  AGRICO Bohemia s.r.o.

  Naše společnost jako jediná v České republice zastupuje AGRICO NL, která je pravděpodobně největší a nejprestižnější šlechtitelskou společností na světě.

  Naše adresa

  AGRICO Bohemia s.r.o. 

  Tábor
  Nerudova 3078
  Tábor, 390 02

  +420 381 251 294

  Fakturační údaje

  Bankovní spojení: 22211556666/221

  IČ: 26021609

  DIČ: CZ26021609

  Spisová zn. : C 9505/KSCB Krajský soud v Českých Budějovicích

  Czech Creators & Orsys

  cs_CZCzech