Skip to content Skip to footer

Agrico Bohemia

Sadbové brambory Agrico Bohemia

Rodinná firma Agrico Bohemia s.r.o. byla založena roku 1999 panem Ing. Františkem Vavřinou. Již po čtyři generace se jeho rodina věnovala výsadbou brambor na Vysočině. Díky letitým zkušenostem a nejvyšší kvalitou svých produktů se Agrico Bohemia stala jednou z nejpreztižnější šlechtitelskou firmou v České republice a jako jediná zastupující firmu Agrico z Nizozemska. Po krátké době od jejího založení se díky uspěchu firmy ukázalo, že pouhá distribuce a rozšiřování sadby nestačí. Proto se firma Agrico Bohemia rozhodala své služby rozšířit a zajistit tak svým zákazníkům komplexní servis. Jako pravou ruku zemělcům najala zkušené agronomy, kteří společně dokázali expandovat v odbytu brambor, cibule a vybranou kořenovou zeleninu v celé ČR. Pro snažší distribuci byla v Salačově Lhotě u Pacova zřízena vlastní balírna.

Kromě vysoce kvalitních produktů pracuje firma Agrico Bohemia s baličkou mající mezinárodní certifikaci na nejvyšší technické úrovni. Pro preciznost a jednoduchost práce je vybavena robotem, optickým selektorem, moderním balícím zařízením a polisherem. V součásné době se balí cca. 30-35 tis. tun ročně. Pro zabezpečení celoročního zásobování trhu v komplexním sortimentu, dováží firma Agrico brambory, cibuli a dále i kořenovou zeleninu té nejvyšší kvality také z Holandska, Německa, Rakouska, Belgie, Itálie, Francie, Španělska, Izraeale a Egypta, Společnost AGRICO Bohemia s.r.o. jako jediná v tuzemsku nabízí svým zákazníkům unikátní odrůdy vyšlechtěné holandskou firmou AGRICO.

balička salačova lhota agrico bohemia

Rodinná firma založená roku 1999.

AGRICO Bohemia s.r.o.

Naše společnost jako jediná v České republice zastupuje AGRICO NL, která je pravděpodobně největší a nejprestižnější šlechtitelskou společností na světě.

Naše adresa

AGRICO Bohemia s.r.o. 

Tábor
Nerudova 3078
Tábor, 390 02

+420 381 251 294

Fakturační údaje

Bankovní spojení: 22211556666/221

IČ: 26021609

DIČ: CZ26021609

Spisová zn. : C 9505/KSCB Krajský soud v Českých Budějovicích

Czech Creators & Orsys

cs_CZCzech